Nieuwjaarsconcert Lionsclub Tilburg ‘Regte Heide’:
Om het nieuwe jaar goed in te luiden zijn we door de Lionsclub Tilburg ‘Regte Heide’ uitgenodigd voor hun nieuwjaarsconcert.Met de kaartverkoop voor dit concert hebben zij geld opgehaald voor het Zero Poverty Lab van Tilburg University. Door middel van dit project wordt gewerkt aan duurzame verandering aan generatiearmoede in Nederland. Zij hebben een prachtig bedrag ingezameld voor dit goede doel. Daarnaast hebben wij mogen luisteren naar de muziek van zangeres Penny Roox, die een vertolking van de muziek van Adele gaf. De muziek was melancholisch, maar ook swingend waardoor het een veelzijdige middag was. Achteraf was er nog gelegenheid om het concert na te spreken onder het genot van een hapje en een drankje. Wij willen de Lionsclub Tilburg ‘Regte Heide’ van harte bedanken voor de uitnodiging en feliciteren met het prachtige bedrag dat zij opgehaald hebben.

Krantenartikel Stadsnieuws Tilburg:
In januari stond er een mooi stukje over Serve the City Tilburg in Stadsnieuws Tilburg.
Op deze manier krijgen wij hopelijk meer zichtbaarheid binnen de stad, waardoor wij nog meer mooie activiteiten kunnen gaan organiseren. Het is ontzettend fijn dat Stadsnieuws Tilburg dit voor ons heeft willen publiceren, daarom willen wij ze ontzettend bedanken!
Als u op de volgende link klikt kunt u het stukje lezen: https://www.stadsnieuws.nl/neodirect/6/102/583582?t=De-barmhartige-student&hash=214006d7c5
Koekjesactie Blauwe Maandag:
Op 20 januari was het ‘Blauwe Maandag’, ofwel de ‘deprimerendste dag van het jaar’.
De Serve the Wisdom commissie heeft voor Blauwe maandag koekjes gebakken in de keuken van T.S.R. Vidar. Zij hebben deze koekjes vervolgens uitgedeeld op de campus aan studenten die langsliepen. Daarnaast stond er een whiteboard waarop studenten positieve berichten en bemoedigende woorden konden schrijven voor hun medestudenten. Zo wilde de commissie positiviteit te verspreiden op de campus. Wij willen T.S.R. Vidar graag bedanken voor hun medewerking aan deze actie!

La Trappe Rondleidingen:
In samenwerking met Stichting met je Hart en La Trappe organiseren wij enkele rondleidingen voor ouderen op het terrein van La Trappe. Deze rondleidingen vinden plaats op 27 januari, 3 februari, 27 maart en 21 mei.
De ouderen werden verwelkomd met een heerlijke door La Trappe verzorgde lunch. Vervolgens kregen zij een introductievideo te zien en werden zij rondgeleid door het trappistenklooster. Op deze manier hebben de ouderen (en wijzelf) meer geleerd over het brouwen van trappistenbier. Het was een erg geslaagde dag! Bedankt La Trappe voor deze fijne samenwerking.

Combiparty:
Op 29 januari heeft de jaarlijkse combi-party plaatsgevonden in samenwerking met studieverenigingen Complex, Extra Muros en Flow.
Het thema van de combi-party was “Rock ’N’ Roll”. De avond bestond uit een leuke cantus met Rock ’N’ Roll nummers en natuurlijk de cantusklassiekers. Met dansen, zingen en polonaise lopen werd er een laagdrempelige manier gecreëerd om leden van de andere verenigingen te leren kennen. Het was een erg gezellige avond die zeker voor herhaling vatbaar is!