Activiteiten juli

In de maand juli zijn er weer veel leuke activiteiten georganiseerd. Benieuwd naar de laatste activiteiten van dit jaar? Lees dan snel verder!

 

Traverse x Serve the Homeless

Dinsdag 21 juni waren we met Serve the Homeless bij daklozenopvang Traverse in Tilburg. Hier hielpen ze in de ochtend bij Eetcafé De Bron met het snijden van aardappelen en bloemkool voor een goede Hollandse kost. Het was erg gezellig maar ook leerzaam omdat er een aantal cliënten kwamen helpen. Het was mooi om te zien hoe iedereen met elkaar omgaat en openstaat voor elkaar. Kortom, een hele geslaagde ochtend en we zijn van plan om binnenkort weer te gaan.

Buddy BBQ

Op vrijdag 1 juli stond de Buddy BBQ georganiseerd door Serve the Grey op de planning waarbij studenten en ouderen (onder anderen van Stichting met je Hart Tilburg) elkaar konden ontmoeten. Onder het genot van lekker eten en een drankje kwamen de mooiste verhalen naar boven en werd er gezellig gekletst. Het was een geslaagde middag, waarbij er zelfs wat studenten en ouderen aan elkaar gematcht zijn voor het buddyprofielenproject. Hierbij worden studenten en ouderen aan elkaar gekoppeld die elkaar regelmatig ontmoeten en een koffietje drinken of een spelletje spelen. Kon je niet bij de BBQ aanwezig zijn, maar ben je toch geïnteresseerd in het project? Stuur ons dan vooral een mailtje voor meer informatie.

Wandelactiviteit Padua x Serve the Grey

Op maandag 4 juli heeft Serve the Grey een wandeling gemaakt met de bewoners van verzorgingstehuis Padua. Ze wandelden naar het Wandelbos om daar heerlijk te lunchen en te genieten van de mooie omgeving. Op de terugreis stopten ze onderweg voor een lekker ijsje. De ouderen en studenten hebben enorm genoten van de lange wandeling!

Amarant Wilde Westen Weekend

In het weekend van 9 en 10 juli was het tijd voor het Amarant Wilde Westen Weekend georganiseerd door Serve the Brave in samenwerking met Amarant! Twee dagen lang werden er verschillende activiteiten georganiseerd, zoals cactus ringgooien, een theatershow, een kampvuur, boogschieten, knutselen en nog veel meer. Door de diverse activiteiten was er voor alle cliënten op alle niveaus een leuke activiteit, waar ze lekker konden genieten en helemaal op konden gaan in het thema van het weekend. De commissieleden van Serve the Brave vonden het een mega geslaagde activiteit die veel voldoening gaf!

Laatste keer wandelen met Boshuis en Tongerlose Hoef

Voor Serve the Brave was woensdag 13 juli de laatste keer wandelen met de cliënten van de Tongerlose Hoef. Ze sloten af met een heerlijk ijsje en een mooie wandeling. Ook voor de commissieleden van Serve the Grey heeft de laatste keer wandelen plaatsgevonden. Zij wandelden op dinsdag 12 juli voor de laatste keer dit jaar met de ouderen uit verzorgingstehuis Boshuis. De commissieleden van Serve the Brave en Serve the Grey hebben genoten van de wandelingen van dit jaar en de mooie verhalen die daarbij kwamen kijken.

Voetbaltoernooi met Oekraïense kinderen

Op woensdag 13 juli organiseerde Serve the City Tilburg een voetbaltoernooi bij ’t Christoffelbosje in Tilburg. Hiervoor werden Oekraïense vluchtelingenkinderen en Nederlandse kinderen uit de buurt uitgenodigd om gezellig met en tegen elkaar te voetballen. De winnaars van het toernooi gingen ervandoor met een medaille! Na het sportieve deel konden de kinderen en ouders genieten van Oekraïense en Nederlandse hapjes die onze vrijwilligers bereidden in de keuken die het ROC beschikbaar stelde. Het was een geslaagde activiteit met een enorm goede opkomst!

We zetten ons in deze moeilijke tijd in voor de Oekraïense vluchtelingen die in Tilburg verblijven. Niet alleen aan de hand van een voetbaltoernooi hebben we dit bewerkstelligd, maar ook hebben we regelmatig geholpen met het opbouwen van de locaties waar de Oekraïense vluchtelingen verbleven. De oorlog in Oekraïne kunnen we niet verhelpen, maar we zijn blij dat we de Oekraïense vluchtelingen in Tilburg kunnen helpen met deze kleine dingen. We hopen natuurlijk dat de oorlog snel voorbij is. Tot die tijd zullen we ons blijven inzetten voor deze groep mensen.

Kermisactiviteit

Op dinsdag 26 juli was het tijd voor de allerlaatste activiteit van het jaar, namelijk: de kermisactiviteit. Op deze dag deelden we gratis tickets uit voor kermisattracties aan kinderen uit gezinnen die het minder breed hebben. Zij kunnen zich het niet veroorloven om naar de kermis te gaan. Naast de gratis ritjes in kermisattracties kregen ze ook nog iets lekkers te eten. Wederom was het een leuke activiteit!

Einde van het jaar + aftreden bestuur IX

Het academisch jaar zit er alweer bijna op, wat betekent dat ook onze commissies tegen hun einde lopen. Er zijn afgelopen jaar superveel mooie activiteiten neergezet door onze commissievrijwilligers. We willen alle commissieleden enorm bedanken voor hun enthousiasme en inzet dit jaar! Ben jij geïnteresseerd geraakt in het worden van vrijwilliger bij Serve the City Tilburg? Meld je dan aan via het interesseformulier voor volgend jaar: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdmNP_jmoGEFa6wJdIjRK6Ha2KCAJ_87KhN_BVIQmPnoDRjhQ/viewform

Ook voor ons als bestuur is het einde van het jaar aangekomen. Bestuur IX zal dan ook op 1 augustus aftreden. Na een jaar vol mooie activiteiten en herinneringen voor het leven zit het er dan toch echt op. We hebben enorm genoten van ons bestuursjaar en zijn erg trots op wat wij en al onze vrijwilligers hebben mogen waarmaken. We willen alle vrijwilligers die zich afgelopen jaar in hebben gezet als commissie- of dagvrijwilliger voor Serve the City Tilburg heel erg bedanken. Dan rest ons alleen nog te zeggen: wij wensen jullie heel veel succes Sanne, Hannah, Inge en Kiara. Jullie gaan het supergoed doen aankomend jaar!

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close