Activiteiten december

Pepernoten bakken

Op maandag 4 december heeft Serve the Kids-commissie pepernoten gebakken met de kinderen (en ouders) van de Oekraïne opvang. Dit was erg gezellig en leuk om te doen!

Nationale vrijwilligersdag
Op donderdag 7 december was het Nationale Vrijwilligersdag. Dit hebben we gevierd door onze vrijwilligers in het zonnetje te zetten. Ook is het bestuur uitgenodigd door VrijwilligersTilburg om samen met alle vrijwilligers in Tilburg te genieten van een film in de bioscoop. 

Paarse Vrijdag
Op vrijdag 8 december was het Paarse vrijdag. Veel mensen/studenten dragen op deze dag de kleur paars om hun solidariteit te tonen aan de lhbti-gemeenschap. De commissie van Serve the Wisdom stond samen met de lhbtqia+ studentenvereniging Umbrella Association in de ochtend op de campus om paarse armbandjes en pride pins uit te delen. We hebben veel enthousiaste reactie ontvangen en waren al snel door onze voorraad heen. Een geslaagde activiteit!

Villa Pardoes Run
Op zaterdag 9 december vond de Villa Pardoes Run plaats. Hierbij is er door Serve the City geholpen bij de kinderactiviteit glitter tattoos zetten. Dit was een erg groot succes en ook erg gezellig!
Ruim 1800 mensen hebben meegedaan aan de Villa Pardoes Run en in totaal is er 173.652 euro opgehaald! Heel veel respect voor iedereen die door weer en wind is gaan rennen en daarmee heeft meegeholpen om tot dit mooie bedrag te komen.

Kerstcantus Boekanier
Donderdag 21 december organiseerde café de Boekanier de kerstcantus. Hier zijn we samen met onze vrijwilligers naartoe gegaan en hebben we er een hele gezellige avond van gemaakt. We willen graag de Boekanier bedanken voor het organiseren van de geslaagde kerstcantus.

Oliebollen verkopen La Trappe
Zaterdag 30 december en zondag 31 december hebben we als bestuur oliebollen verkocht in samenwerking met La Trappe op het terrein van bierbrouwerij de Koningshoeven (waar La Trappe wordt gebrouwen). In de oliebollen was La Trappe blond bier verwerkt en van elke verkochte zak oliebollen ging er 2,50 euro naar Serve the City. Dit was erg leuk om te doen en het verliep ook erg goed.

Wandelen met ouderen

Elke dinsdag van 10:00-12:30 genieten we van een gezellige wandeling samen met de ouderen van Boshuis de Wever. Na de wandeling drinken we een kopje koffie of thee met elkaar en praten we nog even gezellig na. Wil jij ook een keer meewandelen? Schrijf je dan in via de link op onze instagram!

Vooruitblikken…

Elke dinsdag 10:30-12:30 wandelen met ouderen bij verzorgingshuis Boshuis
 4    januari           Pannenkoeken bakken bij Villa Pardoes
 10  januari           IKook – koken met ouderen
13-14 januari        Gepidae 24 uurs volleybaltoernooi
15  januari            Blue Monday
16 januari             IKook – koken met ouderen
24 januari             Interne activiteit
25 januari             TOP Wintercantus
25 januari             IKook – koken met ouderen
30 januari             Combi Party

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close